SZYBKI KONTAKT 24H: 501 47 27 38.

Nasze szkło nie pęka przed żadnym zleceniem!

Szkłem zajmujemy się od 1995 roku.

Działamy na dwóch płaszczyznach:

  • usługi szklarskie na zlecenie terminowe.
  • pilna pomoc i awaryjne usuwanie szkód 24H.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doradzić najlepsze rozwiązania, aby osiągnąć pełne zadowolenie zleceniodawcy.

Usługi swoje kierujemy zarówno do klienta indywidulanego jak i firm na terenie Poznania i okolic.

Szukasz szklarza z Poznania?

Świadczymy usługi szklarskie na terenie Poznania i okolic.Pracujemy 24h na dobę.Szkłem zajmujemy się od 1995r. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doradzić najlepsze rozwiązania, aby osiągnąć pełne zadowolenie zleceniodawcy.

Profesjonalne usługi szklarskie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług szklarskich na terenie Poznania i okolic. Oferujemy kompleksowe usługi szklarskie. Działamy na dwóch płaszczyznach: usługi szklarskie na zlecenie terminowe, pilna pomoc i awaryjne usuwanie szkód 24h.

Potrzebujesz lustra na wymiar?

Świadczymy usługi szklarskie od 1995 roku. W naszej ofercie znajdziesz montaż i wymianę luster na dowolny wymiar, lustra bezbarwne i kolorowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szyby zespolone

Oferujemy szyby zespolone, które chronią dom lub lokal przed włamaniem. Zapraszamy do kontaktu 501 47 27 38 !

Montaż szyb w Poznaniu

Firma GLASSLAND specjalizuje się w montażem szyb w Poznaniu. Oferujemy szyby zespolone bezbarwne, barwione, refleksyjne, bezpieczne, antywłamaniowe, przeciwpożarowe.

Naprawiamy szyby

Przemysław Piasecki szklarz z 16 letnim stażem, świadczy usługi m.in. naprawy szyb na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy do kontaktu 501 47 27 38 !

Cięcie i obróbka szkła

Świadczymy usługi na terenie Poznania! W naszej ofercie znajdziesz montaż i wymianę wybranych szyb i luster, obróbkę szkła, cięcie, szlifowanie, fazowanie, wiercenie otworów.